Konstruktor Maszyn Sosnowiec

Dla naszego klienta, producenta maszyn,
poszukujemy osoby na stanowisko:

Konstruktor

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:
• Projektowanie maszyn i linii technologicznych, samodzielna praca na projekcie w kilkuosobowym zespole projektowym
• Raportowanie postępu prac, realizacji powierzonych zadań na zasadach określonych przez przełożonego

Wymagania:
• Wymagane doświadczenie min 2 lata na takim samym stanowisku
• Wykształcenie – Wyższe
• minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Znajomość programów: Autodesk Inventor, AutoCad
• Biegła praca z rysunkiem technicznym

Nasz klient oferuje:
• Umowa o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Szkolenia i rozwój

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)