Kontroler jakości – Racibórz

Aktualnie, dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki

  • Podejmowanie wszelkich działań mających na celu zapewnienie wysokiej jakości produkowanych wyrobów
  • wykonywanie badań i czynności kontrolno-pomiarowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami i instrukcjami
  • dokonywanie czynności kontrolnych w czasie procesu technologicznego oraz kontrola międzyoperacyjna mająca na celu wykrywanie ewentualnych błędów w trakcie produkcji
  • dokonywanie bieżących zapisów z przeprowadzonych czynności kontrolnych w Dzienniku Badań i Kontroli Jakości
  • wystawianie dokumentów z wykonanych czynności kontrolnych poświadczających żądaną jakość produkowanych elementów
  • utrzymywanie w należytym stanie narzędzi kontrolnych i aparatury kontrolno-pomiarowej
  • przestrzeganie obowiązujących w zakładzie przepisów BHP
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach
  • wykonywanie poleceń Dyrektora ds. jakości

Wymagania

  • Mile widziane posiadanie uprawnień VT, PT, MT, UT
  • Mile widziane posiadanie uprawnień spawalniczych
  • Mile widziane kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziane ukończenie technikum o kierunku spawalnictwo/studiów z zakresu przedmiotów ścisłych

Oferujemy

  • możliwość rozwoju
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach
  • Poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem, jak i bez (w tym przypadku wymagana znajomość rysunku technicznego)
  • Ta oferta wygasła!