Kosztorysant

Dla naszego klienta, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Kosztorysant w branży budowlanej

Katowice

Obowiązki

– Przygotowywanie kosztorysów dla realizacji inwestycji budowlanych
– Kontakty i relacje z podwykonawcami
– Analiza rynku budowlanego pod kątem dostępności i cen materiałów oraz robocizny
– Udział w wizjach lokalnych
– Sprawy bieżące wynikające z pracy codziennej

Wymagania

– Wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu budownictwa)
– Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej na podobnym stanowisku
– Mile widziana znajomość języka angielskiego
– znajomość Ms Office, Auto Cad

Oferujemy

– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Stabilne zatrudnienie

  • Ta oferta wygasła!