Logistyk magazynowy – Chorzów

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko
LOGISTYK MAGAZYNOWY
Miejsce pracy: Chorzów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• obsługę magazynu materiałów produkcyjnych i pomocniczych
• prawidłowe ich magazynowanie
• rozładunek oraz przyjęcie jakościowe i ilościowe towaru do magazynu zgodnie z obowiązującymi zasadami,
• prawidłowe wydanie towaru (ilościowe i asortymentowe),
• bieżącą kontrolę stanów magazynowych,
• przygotowanie i przeprowadzenie inwentaryzacji stanów magazynowych,
• prowadzenie pełnej dokumentacji magazynowej również w systemie komputerowym,
• utrzymanie porządku i czystości w magazynie,

WYMAGANIA:
• wykształcenie: średnie lub zawodowe,
• chęć do pracy i nauki nowych rzeczy,
• doświadczenie na stanowisku magazyniera będzie dodatkowym atutem,
• uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego będą dodatkowym atutem,
• umiejętność współpracy w zespole, odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność,
• podstawowa znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,

Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy.

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • szkolenie,
  • niezbędne narzędzia pracy.