Magazynier – Rzeszów

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko
Magazynier
Miejsce pracy: Rzeszów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• obsługę magazynu materiałów produkcyjnych i pomocniczych
• prawidłowe ich magazynowanie
• rozładunek oraz przyjęcie jakościowe i ilościowe towaru do magazynu zgodnie z obowiązującymi zasadami,
• prawidłowe wydanie towaru (ilościowe i asortymentowe),
• bieżącą kontrolę stanów magazynowych,
• przygotowanie i przeprowadzenie inwentaryzacji stanów magazynowych,
• prowadzenie pełnej dokumentacji magazynowej również w systemie komputerowym,
• utrzymanie porządku i czystości w magazynie,

  • WYMAGANIA:
  •  wykształcenie: średnie lub zawodowe,
  • chęć do pracy i nauki nowych rzeczy,
  • doświadczenie na stanowisku magazyniera minimum 3 lata
  •  uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego i uprawnienia do obsługi suwnicy
  • umiejętność współpracy w zespole, odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • szkolenie,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!