Manager regionu ds. sprzedaży produktów technicznych B2B

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży b2b (produkty techniczne)

Wrocław

Obowiązki

-aktywne budowanie sieci sprzedaży i pozyskiwanie nowych klientów na terenie Polski Południowej
-sprzedaż instalacji fotowoltaicznych, solarnych, pomp ciepła oraz wentylacji mechanicznej głównie w segmencie instalatorskim i hurtowniczym
-utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
-realizacja celów sprzedażowych
-przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych
-współpraca z działem marketingowym
-analiza rynku oraz identyfikacja możliwości i potrzeb
-dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

-2 lata (lub więcej) doświadczenia w sprzedaży
-posiadanie kontaktów w biurach projektowych/wykonawczych i/lub hurtowniach,  a także u instalatorów
-minimum średnie wykształcenie, preferowane wyższe z zakresu handlu/marketingu lub inżynierii środowiska
-znajomość lokalnego rynku
-znajomość pakietu MS Office
-czynne prawo jazdy kategorii B
-samodzielność i dobra organizacja pracy
-komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
-mile widziana znajomość języka angielskiego
-mile widziana znajomość programów Auto CAD/Draft Sight, PV SOL

Oferujemy

-atrakcyjne wynagrodzenie
-zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (na podstawie umowy o pracę lub współpracę)
-możliwość rozwoju (szkolenia)
-kartę multisport
-ubezpieczenie grupowe PZU
-premie uzależnione od osiąganych wyników
-niezbędne narzędzia pracy (laptop, samochód służbowy, telefon)

  • Ta oferta wygasła!