Mechanik Utrzymania Ruchu/Mechanik Precyzyjny/Mechanik maszyn cnc, Poznań

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.
Dla naszego klienta, firmy z branży maszyn do obróbki metalu, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik (maszyn cnc)

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
– demontaż oraz diagnostyka uszkodzeń wrzecion i elektrowrzecion do obrabiarek konwencjonalnych oraz CNC (szlifierki, tokarki, wieloosiowe centra obróbcze itp.)
– ocena stanu technicznego poszczególnych części,

– sporządzanie oraz kompletacja dokumentacji serwisowej,

– montaż wrzecion zgodny z procedurą i normami obowiązującymi w naszym serwisie,

– współpraca z innymi technikami podczas wykonywania zleconych prac;

– dbałość o najwyższą jakość i terminowość wykonywanych usług

Wymagania:
– wykształcenie minimum średnie (mile widziane kierunki techniczne),

– znajomość rysunku technicznego,

– znajomość zasad działania i budowy maszyn,

– umiejętność czytania schematów elektrycznych,

– umiejętność wykonywania pomiarów za pomocą precyzyjnych urządzeń pomiarowych,

– umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów natury elektrycznej i mechanicznej,

– znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Microsoft Office,

– sumienność, dokładność i samodzielność w działaniu przy jednoczesnej umiejętności pracy w zespole,

– mile widziana znajomość zasad działania urządzeń CNC,

– doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane, proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.