Mechanik

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego. Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko Mechanika.

Mechanik

Katowice

Obowiązki

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdu, zespołów, podzespołów i układów.

Wymagania

-doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok
– gotowość do wyjazdów służbowych
-wiedza z zakresu hydrauliki, pneumatyki, mechaniki
-mile widziane prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

-pracę w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
-wynagrodzenie w wysokości 3350 zł brutto+premie (średnio 65% miesięcznego wynagrodzenia i więcej)
-wczasy pod gruszą
-prywatną opiekę medyczną

  • Ta oferta wygasła!