Menadżer ds. eksportu sprzętu medycznego – Chorzów

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko

Menadżer ds. eksportu sprzętu medycznego

Chorzów

Obowiązki

  • kreowanie i realizacja strategii sprzedaży
  • wyznaczanie kierunku rozwoju sprzedaży
  • budowanie i zarządzanie zespołem handlowym
  • pozyskiwanie nowych klientów w Polsce i na rynkach zagranicznych
  • bieżące monitorowanie efektywności sprzedaży i działań związanych z utrzymaniem klientów
  • dbałość o ustalone standardy i zapewnienie najwyższej jakości współpracy z klientami

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w branży medycznej mile widziane
  • wysoko rozwinięte kompetencje miękkie
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • nastawienie na długofalową współpracę
  • wysoki poziom samodzielności w zakresie kształtowania polityki sprzedaży i podległego obszaru
  • niezbędne narzędzia pracy
  • Ta oferta wygasła!