Menadżer Sprzedaży/Kierownik Projektu (Katowice/cała Polska)

Lepsza Praca to polska firma rekrutacyjna. Zatrudnienie następuje po stronie pracodawcy. Obecnie poszukujemy:

Menadżer Sprzedaży/Kierownik Projektu

Katowice, cała Polska

Obowiązki

– aktywna sprzedaż oferty handlowej firmy ( oświetlenie, oświetlenie dekoracyjne, eventy, dekoracje)
–  nawiązywanie nowych i utrzymywanie bieżących relacji z klientami: centra handlowe, urzędy miast, obiekty użyteczności publicznej; kontakt z działem marketingu, zarządem obiektu
 – tworzenie ofert, kalkulacji, umów wraz z negocjowaniem warunków końcowych,
– koordynacja cyklu życia projektu na każdym etapie jego trwania (współpraca z działem graficznym i działem kosztorysowania/wyceny),
– monitorowanie i analiza rynku

– aktywna sprzedaż oferty handlowej firmy ( oświetlenie,dekoracje)

Wymagania

– znajomość branży nieruchomości handlowych
– doświadczenie i uprzejme relacje w kontakcie i współpracy z zarządami, działami marketingu centrów handlowych, obiektów użyteczności publicznej, urzędów miast
– doświadczenie w pracy nad koordynacją projektu inwestycyjnego
– umiejętności prezentacyjne, negocjacyjne
– umiejętność czytania rysunku technicznego
– doświadczenie w sprzedaży oświetlenia LED, oświetlenia dekoracyjnego, dekoracji, sprzedaży eventów

Oferujemy

– umowa o pracę
– samochód służbowy
– prowizja od sprzedaży

  • Ta oferta wygasła!