Menadżer Zarządzający/Pełnomocnik Zarządu

Dla naszego klienta, firmy produkcyjno – handlowej, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Siewierz, Myszków, Częstochowa, Tarnowskie Góry – śląskie

Cel stanowiska:  odpowiada przed  zarządem/właścicielem za optymalizację działania firmy produkcyjnej i zwiększenie wskaźników  we wszystkich jej obszarach rok do roku.

Obowiązki:

  • Planowanie działalności firmy produkcyjnej (oświetlenie) na poziomie strategicznym i operacyjnym. Kontrolowanie wykonania planów: Przygotowywanie się do sesji strategicznego planowania, tworzenie i kontrolowanie realizacji planów taktycznych oraz strategicznych. Organizowanie efektywnej pracy firmy poprzez sesje taktycznego planowania z kierownikami departamentów poszczególnych działów.
  • Przygotowanie polityk, procedur i kontrola ich przestrzegania: Tworzenie, zatwierdzanie i aktualizowanie polityk operacyjnych i administracyjnych firmy. Kontrola zgodności działań z przyjętymi politykami i standardami pracy.
  • Podtrzymywanie wysokiej efektywności: Identyfikowanie i eliminowanie „wąskich gardeł” w procesach firmy, wspieranie kierowników w zwiększaniu wydajności departamentów, określanie priorytetów.
  • Prowadzenie regularnych spotkań i statusów: Codzienne spotkania z podwładnymi, cotygodniowe statusy operacyjne, zatwierdzanie planów finansowych, prowadzenie zebrań zespołowych.
  • Podtrzymywanie wysokiej etyki i motywacji: Promowanie celów i misji firmy, rozwijanie liderów, organizowanie szkoleń.
  • Monitorowanie statystyk i KPI: Regularne analizowanie kluczowych wskaźników wydajności (KPI), raportowanie wyników do Zarządu, identyfikowanie trendów i proponowanie działań korygujących. Tworzenie raportów tygodniowych, miesięcznych i kwartalnych oraz ocena efektywności działań poszczególnych departamentów.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej w obszarze sprzedaży, produkcji, finansów,
  • Umiejętność strategicznego planowania, zarządzania zespołem oraz tworzenia i wdrażania efektywnych polityk operacyjnych,
  • Wykształcenie: Wyższe w dziedzinie zarządzania, ekonomii, biznesu lub pokrewne,
  • Umiejętności komunikacyjne: umiejętność jasnego przekazywania informacji, zdolności negocjacyjne,
  • Zdolności analityczne: Umiejętność analizy danych finansowych i operacyjnych, zdolność identyfikowania i rozwiązywania problemów,
  • Motywacja i etyka pracy: Wysoka motywacja wewnętrzna do osiągania celów, umiejętność motywowania zespołu, zachowanie wysokich standardów etycznych,
  • Znajomość języka angielskiego C1.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju w atrakcyjnej i rozwojowej firmie