Kierownik utrzymania ruchu/lider projektu

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Mistrz utrzymania ruchu/lider projektu (okolice Wrocławia/docelowo cała Polska)

Obowiązki:

Nadzór nad uruchomieniem linii w całej Polsce
Nadzór nad pracami związanymi z instalacją, utrzymaniem ruchu oraz serwisowaniem maszyn i urządzeń
Wdrażanie i nadzorowanie systemów monitorowania procesu utrzymania ruchu
Prowadzenie prac związanych z modernizacją parku maszynowego, współpraca z serwisami zewnętrznymi
Prowadzenie projektów wdrożeniowych dotyczących nowych linii produkcyjnych
Tworzenie i nadzorowanie budżetu działu
Zarządzanie zespołem, motywowanie i kształtowanie rozwoju zawodowego pracowników

Wymagania:
Wykształcenie co najmniej średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne
Minimum 2letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Biegłość w posługiwaniu się dokumentacją techniczną
Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na analizę dokumentacji technicznej oraz kontakty bezpośrednie
Mile widziana znajomość systemu 5S

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji na adres: karolina.noworolnik@lepszapraca.eu