Młodsza księgowa/y ze znajomością optimy

Aktualnie, dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodsza księgowa ze znajomością Optimy

Chorzów

Obowiązki

  • prowadzenie księgowości dla spółki
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • dokonywanie rozliczeń operacji księgowych
  • weryfikacja i uzgadnianie sald
  • kalkulacja zobowiązań podatkowych i sporządzanie deklaracji podatkowych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie w pracy na takim lub podobnym stanowisku
  • znajomość programu Optima
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • znajomość przepisów podatkowych
  • znajomość zagadnień związanych z księgowością
  • sumienność i pracowitość
  • zaangażowanie w wykonywaniu zadań

Oferujemy

  • pracę  w przyjaznym, zgranym zespole w stabilnej organizacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ta oferta wygasła!