Operator CNC

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

– znajomość rysunku technicznego;

– znajomość praktyczna obróbki skrawaniem – frezowanie, wytaczanie, wiercenie, gwintowanie;

– umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;

– umiejętność samodzielnego doboru narzędzi skrawających, ustawiania i mocowania detali;

– umiejętność samodzielnej pracy przy produkcji jednostkowej i małoseryjnej;

– doświadczenie w pracy na frezarkach CNC pracujących w systemie Heidenhein lub Sinumerik.

Obowiązki:

– praca przy produkcji jednostkowej i małoseryjnej
– samodzielny dobór materiałów, tworzyw i narzędzi wykorzystywanych do obróbki
-regulacja oraz programowanie urządzeń służących do obróbki skrawaniem
-utrzymywanie urządzeń w należytym stanie technicznym

Oferujemy:
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie aplikacji na adres mailowy: marta.nowakowska@lepszapraca.eu

  • Ta oferta wygasła!