Operator maszyn konwencjonalnych – Sosnowiec

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator maszyn konwencjonalnych
Sosnowiec

Obowiązki:

  • Praca operatora na linii do nawijania spiralnego tulei,
  • Utrzymanie należytego stanu maszyn, narzędzi i sprzętu,
  • Wykonywanie pomiarów oraz ich dobór np. za pomocą suwmiarki.

Wymagania:

  • Podstawowe umiejętności należące do kompetencji pracownika produkcyjnego,
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera i pakietu Office,
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe,
  • Chęć do pracy,
  • Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego będą dodatkowym atutem,
  • Uprawnienia do obsługi suwnicy będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

*Uwaga! Nie poszukujemy Tokarzy ani Frezerów!

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!