Programista Maszyn cnc, Opolskie

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę.

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista, Operator maszyn cnc

Miejsce pracy: Okolice Opola

Zakres obowiązków:

• Programowanie maszyn (Heidenhain, TNC 530)

• Obsługa frezarko – wytaczarek sterowanych numerycznie

• Mile widziane doświadczenie w pracy na maszynach takich jak: FVC 160, DMU 80)

• Nadzór nad efektywną i prawidłową eksploatacją obrabiarek

• Ustalanie parametrów technologicznych procesu obróbki , dobór narzędzi.

Wymagania:

• Doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku przy programowaniu maszyn (Heidenhain, TNC 530)

• Znajomość rysunku technicznego

• Znajomość materiałów konstrukcyjnych: stal, żeliwo, metale

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.