Programista robotów

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko

Brzesko

Obowiązki

– programowanie linii zrobotyzowanych u klienta końcowego

Wymagania

– wykształcenie wyższe techniczne (najlepiej na kierunku automatyka i robotyka bądź pokrewnym)
– doświadczenie w branży technicznej (mechanika, elektryka, pneumatyka)
– bardzo dobra znajomość obsługi komputera
– język angielski w stopniu komunikatywnym
– zainteresowanie naukami technicznymi i chęć do poszerzania wiedzy
– prawo jazdy kategorii B
– gotowość do odbywania delegacji zagranicznych

Oferujemy

– wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia plus premie w wysokości 5-15% podstawy miesięcznie oraz diety delegacyjne w zależności od kraju pobytu
– niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji na adres: marta.nowakowska@lepszapraca.eu

  • Ta oferta wygasła!