Programista – ustawiacz obrabiarek CNC – Gliwice

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko

Programista – ustawiacz obrabiarek CNC

Gliwice

Obowiązki

  • opracowywanie i wdrażanie procesów technologicznych i programów obróbczych na obrabiarkach CNC
  • programowanie i ustawianie obrabiarek sterowanych numerycznie ze sterowaniem FANUC, Okuma, Sinumeric
  • nadzorowanie optymalizacja procesów i operacji technologicznych w toku produkcji
  • rozwiązywanie problemów technologicznych i wprowadzanie działań korygujących
  • ustalenie parametrów technologicznych procesu obróbki (dobór narzędzi) oraz ich optymalizacja
  • opracowanie technologii i kalkulacji cenowych na potrzeby zapytań ofertowych z uwzględnieniem norm czasu

Wymagania

  • Znajomość technologii obróbki skrawania (tokarki CNC, centrum obróbcze)
  • umiejętność programowania obrabiarek CNC
  • umiejętność obsługi obrabiarek do obróbki skrawaniem
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
  • dokładność, punktualność, dyspozycyjność oraz sumienność
  • znajomość sterowań: Sinumeric, Fanuc, Okuma, Heidenhain

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie kwartalne
  • Ta oferta wygasła!