Dyrektor Kontraktu w branży budowlanej

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
Project Manager/Kierownik Kontraktu Budowlanego

Projekty przemysłowe, mieszkaniowe, użyteczności publicznej

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie kilkoma projektami budownictwa mieszkaniowego oraz budowa nowego obiektu hotelowego
  • Projektowanie długofalowego planu inwestycyjnego z uwzględnieniem uzyskania przewagi konkurencyjnej
  • Nadzór nad realizacją terminów w ramach pośredniej inwestycji
  • Akceptacja wstępnych bilansów inwestycyjnych pod względem architektonicznym, urbanistycznym, a także finansowym
  • Akceptacja konspektów umów o roboty budowlane i prace projektowe
  • Nadzór nad postępem finalizacji inwestycji
  • Zarządzanie finansami firmy
  • Poszukiwania rozwiązań zapewniających dochodowość firmy
  • Nadzór i planowanie sporządzenia budżetów
  • Bieżąca kontrola kosztów działalności firmy
  • Zapewnienie optymalizacji finansowej funkcjonowania przedsiębiorstwa
  • Ocena ryzyka finansowego planowanych działań
  • Kreowanie polityki finansowej firmy oraz jej realizacja
  • Synchronizacja sprawozdawczości finansowej firmy
  • Dbanie o terminowe publikacje sprawozdań z opiniami biegłego rewidenta
  • Projektowanie oraz implementacja długoterminowego planu sprzedażowego przy założeniu uzyskania jak najlepszej przewagi konkurencyjnej

Wymagania:

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie na jednym ze stanowisk: dyrektor projektu, dyrektor kontraktu w branży budowlanej z zakresu budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego po stronie inwestora; w firmie budowlanej, deweloperskiej lub w firmie wykonawczej
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami w branży konstrukcyjnej
  • Mile widziane doświadczenie w produkcji prefabrykatów dla branży budowlanej
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne) budowlane lub ekonomiczne/finansowe
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość prawa budowlanego
  • Znajomość ustaw (o drogach publicznych, o ochronie środowiska)
  • Znajomość zagadnień związanych z procesem inwestycyjnym
  • Wiedza z zakresu rachunkowości
  • Znajomość prawa podatkowego
  • Znajomość kodeksu postępowania administracyjnego
  • Znajomość procedur w zakresie uzyskiwania decyzji administracyjnych w związku realizacją inwestycji budownictwa mieszkaniowego oraz użyteczności publicznej
  • Dokładność, skrupulatność, terminowość
  • Asertywność, umiejętność podejmowania decyzji
  • Umiejętność strategicznego myślenia
  • Umiejętność zarządzania zespołem, a także umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • Kreatywność
  • Ta oferta wygasła!