PROJECT MANAGER (oświetlenie led), cała Polska

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, producenta oświetlenia poszukujemy osoby na stanowisko:
PROJECT MANAGER

Miejsce pracy: Śląsk, cała Polska

Zakres obowiązków:
• Sprzedaż oświetlenia LED dla urzędów miast i gmin, urzędów marszałkowskich
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
• Prowadzenie prezentacji, spotkań sprzedażowych oraz negocjacji handlowych, udział w przetargach publicznych
• Opieka handlowa i techniczna nad klientami
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży oświetlenia LED, w tym dekoracyjnego lub artykułów reklamowych
• Łatwość nawiązywania kontaktów oraz dbałość o wysoką jakość obsługi klienta
• Uprzejme relacje z działami zakupów, marketingu i przetargów w urzędach miast i gmin będą dodatkowym atutem
• Znajomość Microsoft Office, AutoCAD
• Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• Czynne prawo jazdy kat. B.

Nasz klient oferuje:
• Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Wszelkie narzędzia pracy: atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja, samochód, laptop, komórka

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!