Projektant Instalacji Elektrycznych w biurze projektowym

Miejsce pracy: Katowice
Region: Śląskie

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko
Projektant Instalacji Elektrycznych

Katowice

Obowiązki

– samodzielne projektowanie instalacji elektrycznych budynków mieszkaniowych, przemysłowych, biurowych itp

Wymagania

kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku , wykształcenie techniczne
praktyczna znajomość zagadnień elektrycznych
umiejętność pracy w zespole
mile widziane doświadczenie w pracy z oprogramowaniem BIM
czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

nastawienie na długofalową współpracę

wysoki poziom samodzielności w zakresie kształtowania polityki sprzedaży i podległego obszaru

niezbędne narzędzia pracy

  • Ta oferta wygasła!