Projektant Konstrukcji Budowlanych

Dla naszego klienta obecnie poszukujemy:

Katowice

Obowiązki

Projektowanie konstrukcji:
– budownictwa tradycyjnego
– żelbetowych i strunobetonowych
– stalowych
– mieszanych
Doradztwo techniczne:
– w zakresie wyboru ekonomii wybranej konstrukcji do planowanego obiektu
– przygotowanie projektu koncepcyjnego

Wymagania

Dyspozycyjność – pełny etat lub B2B
Studia budowlane ukończone lub w trakcie;
Obsługa programów typu CAD;
doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku
mile widziana znajomość oprogramowania BIM

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie, praca z ambitnym zespołem