Projektant w branży budowlano-konstrukcyjnej – Katowice

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant w branży budowlano-konstrukcyjnej

Katowice

Obowiązki

  • wykonywanie projektów budowlano-konstrukcyjnych
  • rozwiązywanie problemów technicznych i optymalizacji projektów konstrukcyjno-budowlanych,
  • współpraca z innymi działami Biura.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – inżynierskie o profilu konstrukcje budowlane,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i praktyczne umiejętności posługiwania się dokumentacją,
  • wiedza z zakresu aktualnych norm, branżowych aktów prawnych i dyrektyw na terenie Polski i UE,
  • odpowiedzialność za terminowe i poprawne wykonywanie powierzonych zadań,
  • kreatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość: CAD: AutoCAD, MS Office, AutoDesk ROBOT(lub inne oprogramowanie MES 3D),
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie
  • praca w bardzo prężnie działającej firmie