Przedstawiciel handlowy w branży opakowań

Lepsza Praca ® (certyfikat 13858) to polska firma rekrutacyjna, poszukująca kandydatów do pracy na stanowiska specjalistyczne i menadżerskie. Zatrudnienie następuje po stronie pracodawcy.

Katowice

Obowiązki

  • Odpowiedzialność za realizację budżetu sprzedaży w powierzonym regionie poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój współpracy z klientami istniejącymi,
  • Planowanie i realizacja spotkań bezpośrednich z klientami,
  • Przygotowywanie oraz prezentowanie proponowanych rozwiązań,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i sporządzanie umów,
  • Monitorowanie i analizowanie sytuacji rynkowej oraz inicjowanie rozwiązań ukierunkowanych na systematyczny wzrost sprzedaży,
  • Bieżące raportowanie wyników pracy.

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie z udokumentowanymi osiągnięciami na podobnym stanowisku w branży opakowaniowej
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność rozpoznawania i wykorzystywania potencjału rynku,
  • Inicjatywa i orientacja na realizację postawionych celów,
  • Samodzielność, umiejętność dobrej organizacji pracy, motywacja do pracy w terenie,
  • Przedsiębiorczość i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi zawodowemu.
  • Ta oferta wygasła!