Recepcjonistka w klinice dentystycznej

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Chorzów

Obowiązki

– obsługa Pacjentów (bezpośrednia lub telefoniczna)

– informowanie o ofercie Kliniki, prowadzenie kalendarza wizyt

– obsługa kasy fiskalnej, terminala i aplikacji komputerowych

– udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług medycznych
– wystawianie faktur
– koordynowanie obiegu dokumentacji medycznej i jej archiwizacja
– współpraca z pozostałymi członkami zespołu
– pomoc w prowadzeniu akcji profilaktycznych i marketingowych
– współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie zaopatrzenia

– staranne wykonywanie powierzonych obowiązków
– dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
– mile widziana znajomość języka niemieckiego
– miła aparycja
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

– pracę w prywatnej prestiżowej klinice dentystycznej
– stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • Ta oferta wygasła!