Serwisant/Mechanik wózków widłowych

Dla naszego klienta poszukujemy obecnie:

Serwisant/ Mechanik wózków widłowych

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie

Zakres obowiązków:
– prowadzenie napraw oraz konserwacji wózków widłowych u klientów w regionie/mazowieckie;
– prowadzenie dokumentacji serwisowej, wykonawczej oraz powykonawczej,
– prowadzenie wykazu oraz zamawianie części zamiennych
– współpraca z zespołem sprzedaży, działem serwisu oraz innym działami w centrali.

Oczekujemy:
– uprawnienia UDT WJO, WJK – wymóg konieczny

– wykształcenie techniczne

– doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie w mechanice pojazdowej
– znajomość obsługi programów diagnostycznych -mile widziane
– umiejętność czytania dokumentacji technicznej

– znajomość części maszyn i technik ich montażu

– uprawnienia SEP do 1kV

– czynne prawo jazdy kat. B

Nasz klient oferuje:
– Umowę o pracę
– pakiet opieki medycznej

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.