Serwisant; Specjalista ds. Technicznych, Łódź

Lepsza Praca (13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, producenta przemysłowych kabin lakierniczych poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Serwisant, Specjalista ds. Technicznych

Miejsce pracy: Łódź; wyjazdy na terenie regionu łódzkiego, mazowieckiego, kujawsko -pomorskiego

Zakres obowiązków:
• Montaż i serwisowanie kabin lakierniczych u klienta
• Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
• Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, usuwanie awarii

Wymagania:
• Wymagane doświadczenie w branży elektrycznej lub
elektrotechnicznej
• Wykształcenie techniczne
• Dyspozycyjność
• Praca na wysokości
• Mile widziane doświadczenie przy montażu i serwisowaniu kabin lakierniczych lub utrzymanie ruchu przy urządzeniach technicznych
• Mile widziane posiadanie uprawnień elektrycznych i gazowych
• Prawo jazdy kat. B
• dyspozycyjność do odbywania 2-3 dniowych delegacji

Nasz klient oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Zatrudnienia na umowę o pracę

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!