Spawacz, Ślusarz, Monter; z możliwością przeszkolenia i przyuczenia, Gliwice

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie:

Spawacz, Ślusarz, Monter

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

obsługa maszyn i urządzeń
prace spawalnicze, ślusarskie, montażowe
serwis maszyn u klienta
Oczekujemy:

umiejętność spawania dowolną metodą
doświadczenie w pracach ślusarskich i montażowych ( mile widziane)
dyspozycyjność do wyjazdów
znajomość języka angielskiego, (atut)
Nasz klient oferuje:

• Umowę o pracę

Wynagrodzenie podstawowe plus premie
Przyuczenie do stanowiska, pokrycie kosztów szkoleń
Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!