Specjalista ds. BHP

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego. Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. BHP.

Niesłabin

Obowiązki

-Budowanie kultury BHP w przedsiębiorstwie produkcyjnym
-Nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy w przedsiębiorstwie
-Przeprowadzanie szkoleń i podnoszenie wiedzy pracowników z zakresu przepisów oraz dobrych praktyk BHP
-Ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków występujących przy pracy oraz prowadzenie ich rejestrów
-Prowadzenie dokumentacji z zakresu BHP, postępowań powypadkowych i sporządzanie dokumentacji powypadkowej
-Raportowanie o stanie BHP w przedsiębiorstwie do bezpośredniego przełożonego
-Przeprowadzanie audytów i przeglądów warunków pracy w zakresie BHP
-Dokonywanie oceny ryzyka zawodowego
-Współpraca z jednostkami zewnętrznymi i administracyjnymi w zakresie BHP
-Opiniowanie w zakresie realizacji inwestycji

Wymagania

-Minimum roczne doświadczenie na samodzielnym stanowisku specjalisty BHP
-Wykształcenie wyższe (w tym studia podyplomowe) z zakresu BHP
-Znajomość programu Ms Office
-Prawo jazdy kategorii B
-Umiejętność pracy pod presją czasu oraz umiejętność dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy

-Wynagrodzenie w wysokości 6000-8000 zł brutto/msc oraz premie
-Niezbędne narzędzia pracy

  • Ta oferta wygasła!