Specjalista ds. Handlu

Dla naszego klienta z branży odlewniczo-produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Handlu (okolice Opola)

Obowiązki

  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • bieżąca obsługa klienta,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • przyjmowanie i wprowadzanie zamówień,
  • kształtowanie dobrego wizerunku firmy,
  • stała współpraca z innymi działami,

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);
  • prawo jazdy kat.B (warunek konieczny);
  • znajomość rysunku technicznego (warunek konieczny);
  • wykształcenie wyższe – mile widziane
  • doświadczenie w branży – mile widziane
  • Bardzo dobra organizacja pracy;

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji na adres: marta.nowakowska@lepszapraca.eu

  • Ta oferta wygasła!