Specjalista ds. kontaktów handlowych (j.włoski) – Tychy

Dla naszego klienta włoskiego producenta chemii, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kontaktów handlowych

Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie negocjacji handlowych i określanie warunków współpracy z dostawcami
  • Utrzymywanie kontaktów z aktualnymi dostawcami
  • Zamawianie komponentów i towarów na rynku międzynarodowym głównie z Włoch
  • Wysyłka gotowych towarów na rynki międzynarodowe głównie do Włoch
  • Rozwój bazy dostawców pod względem ekonomicznym, technicznym i jakościowym,
  • Wspieranie pozostałych działów firmy w kontaktach z dostawcami

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane chemiczne)
  • Warunek konieczny – komunikatywna znajomość języka włoskiego
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność skutecznych negocjacji handlowych
  • Dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność w pracy
  • Analityczny sposób organizacji pracy
  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie (umowę o pracę na pełny etat)
  • Pracę w miłej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca biurowa stacjonarna

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!