Specjalista ds logistyki w firmie produkcyjnej z SAP

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, okolice

Zakres obowiązków:
– Odpowiedzialność za gospodarkę towarowo – magazynową w firmie produkującej i sprzedającej konstrukcie stalowe i wyroby hutnicze

– Aktualizacja atestów, znajomość SAP (warunek konieczny)
–  Rozliczanie zakupów, stanów magazynowych w połączeniu ze wszystkimi procesami wewnątrz firmy produkcyjnej
– Współpraca w kilkuosobowym zespole

Wymagania:

– Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku o profilu produkcyjnym i przemysłowym
– Znajomość programu SAP
– Znajomość języka angielskiego i niemieckiego będzie dodatkowym atutem
– Samodzielność w wykonywaniu zadań

Nasz klient oferuje:
• Zatrudnienie na umowę o pracę, elastyczne wynagrodzenie, premie
• Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na adres: biuro@lepszapraca.eu

  • Ta oferta wygasła!