Specjalista ds. Marketingu i CRM (Częstochowa)

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu i CRM

Częstochowa

Obowiązki

·         współtworzenie strategii komunikacyjnej oraz tworzenie planu operacyjnego dla poszczególnych kanałów komunikacyjnych dla całej firmy (wszystkich jej sub-brandów i spółki powiązanej)
·         zarządzenie stronami www i ich aktualizacja
·         przygotowywanie uczestnictwa firmy w eventach branżowych
·         współpraca z firmami zewnętrznymi (agencjami reklamowymi, drukarniami, grafikami itd.)
·         przygotowywanie i nadzór nad produkcją materiałów marketingowych (broszur, katalogów, itp.) oraz gadżetów we współpracy z podwykonawcami
·         organizację i nadzór nad sesjami zdjęciowymi,  itp.
·         nadzorowanie, egzekwowanie i aktualizowanie identyfikacji wizualnej firmy (prezentacje w ppt, logotypy, opakowania itp.)
·         realizacja działań z zakresu PR
·         współtworzenie strategii i polityki e-marketingu
·         zarządzanie oraz organizowanie kampanii online z wykorzystaniem SEO, SEA, Adwords, Remarketing we współpracy z agencjami zewnętrznymi
·         prowadzenie social media: Youtube, Facebook, Instagram, itp.
·         nadzór nad bazą klientów firmy i jej aktualizacja, prowadzenie analizy i przedstawienie raportów miesięcznych i kwartalnych wg wskazanych wskaźników
·         wsparcie procesu pozyskiwania nowych klientów poprzez tworzenie kampanii promocyjnych, przygotowywanie projektów i treści materiałów promocyjnych oraz bezpośredni nadzór nad realizacją kampanii
·         realizacja działań komunikacyjnych skierowanych do obecnych klientów, a także udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych rozwiązań marketingowych umacniających pozycję firmy na rynku
·         dostarczanie innowacyjnych rozwiązań mających na celu wzmocnienie marki na rynku oraz zwiększenie sprzedaży w odniesieniu do określonych założeń biznesowych poprzez proponowanie nowych sposób dotarcia do klienta, a także nowych narzędzi obsługi klienta
·         obserwacja otoczenia konkurencyjnego w zakresie działań marketingowych i oferty, rekomendacja działań ukierunkowanych na osiągnięcie celów
·         sporządzanie analiz i badań rynkowych
·         analizowanie, wyciąganie wniosków i optymalizacja działań marketingowych pod kątem skuteczności i efektywności, raportowanie miesięczne, kwartalne i roczne
·         inne zadania w obszarze marketingu.

Wymagania

·         wykształcenie wyższe w zakresie marketingu
·         co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
·         mile widziane doświadczenie w dziale marketingu międzynarodowej korporacji, agencji kreatywnej lub w domu mediowym
·         mile widziana znajomość dowolnego narzędzia CRM: SAP, Streamsoft Prestiż, ITCUBE, Livespace czy Pipredrive itp.
·         mile widziana znajomość narzędzi marketingu internetowego w stopniu podstawowym (w tym m.in. narzędzia google, Adword, SEO, content marketing, pozycjonowanie, mailing (Freshmail, Chimpmail itp.).
·         komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji
·         samodzielność, elastyczność, otwartość oraz chęć nauki i rozwoju
·         umiejętność pracy w dynamicznym środowisku, z wieloma zadaniami jednocześnie
·         umiejętności analitycznego myślenia oraz przełożenia wyników analizy na strategię i dalszą komunikację
·         „lekkie pióro” oraz pasja w tworzeniu contentu
·         bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
·         znajomość pakietu pakietu Office, w szczególności Excel oraz Power Point
·         prawo jazdy kat.B

Oferujemy

·         dużą samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów
·         ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
·         niezbędne narzędzia do wykonywania pracy i atrakcyjne wynagrodzenie
·         możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)
·         stabilną formę zatrudnienia – Umowę o pracę lub B2B
·         możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
·         niekorporacyjne podejście – jesteśmy elastyczni i dbamy o work-life balance
·         … a przede wszystkim świetną i serdeczną atmosferę w pracy!

  • Ta oferta wygasła!