Specjalista ds. zakupów

Dla naszego klienta, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Katowice

Obowiązki

  • zakupy na potrzeby firmy
  • procesowanie wewnętrznych zapotrzebowań na zamówienie;
  • nadzór nad realizacją zamówień;
  • stały kontakt z dostawcami w Polsce i za granicą;
  • opracowywanie zapytań ofertowych i analiza ofert;
  • negocjacje zakupowe;
  • wsparcie w wyborze dostawców oraz ocena dostawców;
  • opracowywanie reklamacji we współpracy z odpowiedzialnymi działami specjalistycznymi

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. zakupów;
  • mile widziane wykształcenie techniczne;
  • mile widziane doświadczenie w obszarze rozwoju dostawców;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • ciekawy zakres obowiązków i możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, zgodne z posiadanymi kwalifikacjami i doświadczeniem;
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Ta oferta wygasła!