Staż w dziale HR/Młodszy specjalista ds. rekrutacji – Chorzów

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Obecnie do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Staż w dziale HR/Młodszy specjalista ds. rekrutacji

Chorzów

Obowiązki

  •  Realizacja powierzonych projektów rekrutacyjnych (głównie na stanowiska średniego i wyższego szczebla)
  •  Redagowanie i publikacja ogłoszeń, przyjmowanie i selekcja dokumentów aplikacyjnych
  •  Bezpośrednie wyszukiwanie i pozyskiwanie kandydatów zgodnie z profilem stanowiska
  •  Prowadzenie wywiadów i rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami
  •  Utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami

Wymagania

  • chęć rozwoju w obszarze rekrutacji
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność organizacji pracy własnej (zależy nam na efektywności, nie na raportach)
  • Znajomości pakietu MS Office
  • mile widziana dyspozycyjność do pracy na cały etat

Oferujemy

  • Pracę w pięknym biurze w centrum Chorzowa
  • pełne przeszkolenie
  • Możliwość rozwoju
  • Po ukończeniu stażu, chcielibyśmy, abyś został/a z nami na dłużej!
  • Ta oferta wygasła!