Szef Biura Konstrukcyjnego

Dla naszego klienta producenta maszyn oraz linii technologicznych aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
• Konstruowanie maszyn na bazie oprogramowania AutoCAD i Inventor
• Praca na projekcie od momentu pozyskania do momentu implementacji linii produkcyjnej u klienta
• Opracowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej, zarządzanie podległym zespołem konstruktorów i mechaników

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek Budowa Maszyn
• Biegła umiejętność posługiwania się programami AutoCad oraz Inventor
• Doświadczenie w zarządzaniu i pracy na projekcie
• Ogólna wiedza na temat instalacji pneumatyki i hydrauliki siłowej, elektryki, elektroniki
• Znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa maszyn
• Umiejętność rozwiązywania problemów natury technicznej
• Samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji
• Odpowiedzialność, kreatywność, dyspozycyjność
• Umiejętność pracy w zespole
• Doświadczenie w kierowaniu zespołem – warunek konieczny
• Prawo jazdy kat. B
• Mile widziane doświadczenie w zakresie projektowania maszyn i urządzeń
Nasz klient oferuje:
• Umowę o pracę od zaraz
• Stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!