Szlifierz narzędziowy

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:
-obsługa manualnej szlifierki uniwersalnej Tacchella/Studer
-przygotowanie maszyny do obróbki wałków, otworów, stożków
-pomiar części w czasie wykonywania operacji i końcowy po jej zakończeniu
-praca przy niestandardowych detalach, opracowanie technologii szlifowania

Wymagania:
-doświadczenie w zakresie szlifowania: wałki, otwory (ewentualnie stożki)
-umiejętność czytania rysunku technicznego
-umiejętność szlifowania w okularze/podtrzymce
-pomiary z dokładnością do 1 um
-mile widziane wykształcenie średnie techniczne/mechaniczne
-dokładność, cierpliwość

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie
-premie na koniec roku, zwykle w postaci 13 pensji
-50% dopłaty do karty Multisport

  • Ta oferta wygasła!