Sztygar oddziału szybowego mechanicznego pod ziemią (wyjazd na kontrakt we Francji)

Aktualnie, dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Katowice

Obowiązki

– Zapewnienie bieżącej sprawnej i bezpiecznej działalności szybów kopalni w zakresie energomaszynowym

Wymagania

– Wieloletnie doświadczenie na stanowiskach związanych z utrzymaniem szybów i ich wyposażenia- kierownik szybu lub podobne
– Świadectwo kwalifikacyjne na stanowisko osoby dozoru ruchu  w specjalności mechanicznej -wyciągi szybowe w podziemnych zakładach górniczych
– Wykształcenie minimum średnie mechaniczne
-duża wiedza techniczna z branży mechanicznej , znajomość budowy i zasad funkcjonowania maszyn , urządzeń i instalacji  związanych z transportem pionowym( maszyn wyciągowych, układów sygnalizacji i innych elementów górniczego wyciągu szybowego).
-znajomość przepisów
-znajomość zasad BHP
-znajomość robót szybowych

Oferujemy

– bezpłatny lokalny dojazd do miejsca pracy i z miejsca pracy
– bezpłatne zakwaterowanie
– bezpłatny dojazd i zjazd z kontraktu
– dodatki za posiłki regeneracyjne

  • Ta oferta wygasła!