Technolog Konstrukcji Stalowych, Ozimek k. Opola

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, producenta maszyn, urządzeń i konstrukcji przemysłowych, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Konstruktor/Technolog konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Ozimek

Zakres obowiązków:
• Projektowanie prototypów maszyn, urządzeń oraz konstrukcji stalowych
• Kontakt z dostawcami, dobór komponentów
• Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych konstrukcji
• Wykonywanie dokumentacji warsztatowej
• Wykonywanie schematów technologicznych
• Współpraca z działem ofertowania
• Dobór parametrów maszyn i urządzeń
• Kontakt z odbiorcami, prowadzenie uzgodnień do projektów, inwentaryzacja na miejscu zabudowy

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki mechaniczne)
• Umiejętność obsługi programów: AutoCAD, Solid Works, Inventor, pakiet MS Office
• Znajomość procesów technologicznych w tym obróbki skrawaniem
• Znajomość technologii montażu oraz spawania konstrukcji stalowych
• Mile widziana znajomość języka obcego (angielski lub niemiecki)
• Prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane, proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!