Zakupowiec, Specjalista ds. Zaopatrzenia, Opole, Ozimek

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej – aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakupowiec/Specjalista ds. Zaopatrzenia

Miejsce pracy: Opole i okolice

Zakres obowiązków:
– Zapewnienie ciągłości dostaw materiałów i surowców wymaganych do procesów produkcyjnych,
– składanie zamówień u dostawców oraz nadzór nad procesem ich realizacji,
– kontrolowanie kompletności, jakości i terminowości realizowanych dostaw,
– analiza cen materiałów oraz kontrola warunków współpracy z dostawcami,
– poszukiwanie nowych dostawców oraz negocjowanie warunków współpracy z dostawcami,
– monitorowanie stanów magazynowych,
– optymalizacja kosztów transportu i dostaw w podległym obszarze,
– weryfikacja dokumentów związana z zakupami (zamówienia, zlecenia, faktury),
– analiza rynków, trendów cenowych, poszukiwanie możliwości obniżenia kosztów zakupów,
– przygotowywanie raportów, analiz, zestawień.

Wymagania:
– doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku,
– praktyczna wiedza z zakresu logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw,
– znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
– wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne, analityczne,
– MS Excel na poziomie zaawansowanym,

Osoby zainteresowane, proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.