Operator wózka widłowego

Dla naszego klienta, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Zadania na stanowisku pracy:

• Obsługa wózka widłowego (wysoki skład)

• Odpowiedzialność za terminowe wykonanie zadań na zmianie

• Sprawne przyjmowanie, składowanie, wydawanie towarów zgodnie z wymaganiami kontraktowymi klientów

• Wewnętrzny transport towarów w magazynie

• Udział w inwentaryzacjach

• Prawidłowa i terminowa realizacja zleceń

Wymagania:

• uprawnienia na wózki widłowe – UDT

•doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy

• umiejętność obsługi wysokiego składu,

• rzetelność , sumienność i dokładność

• dyspozycyjność

Oferujemy:
• wynagrodzenie 2500 – 3000 zł netto, w zależności od posiadanych

umiejętności oraz doświadczenia

• możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie

• wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,

• przyjazną atmosferę

  • Ta oferta wygasła!