Inżynier Sprzedaży (usług regeneracji wrzecion do obrabiarek), Poznań

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.
Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w serwisie wrzecion do maszyn, poszukujemy osoby na stanowisko:
Inżynier Sprzedaży
Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
• Przygotowywanie ofert, kosztorysów, wycen dla klienta przemysłowego
• Sprzedaż usług serwisowych dla klienta przemysłowego, użytkującego obrabiarki
• Doradztwo techniczne
• Praca na projekcie od momentu pozyskania zlecenia na usługę serwisową do momentu oddania uszkodzonej części maszyny
Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane wyższe)
• Wiedza techniczna pozwalająca na sprzedaż konsultacyjną produktów i usług serwisowania części maszyn
• Doświadczenie handlowe na podobnym stanowisku
• Zdolności sprzedażowe i analityczne
• Ukierunkowanie na realizację celów
• Zdolności organizacyjne, zwłaszcza pracy własnej
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomość rysunku technicznego i mechaniki maszyn

Osoby zainteresowane, proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!