Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży (praca stacjonarna)

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice i okolice

Zakres obowiązków:

  • współpraca z przedstawicielem handlowym (przygotowywanie ofert, kalkulacji, sprawdzanie stanów magazynowych)
  • asortyment: blachy gorącowalcowane, zimnowalcowane, ocynkowane oraz pręty ciągnione oraz jakościowe)
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie kontaktu z dotychczasowymi klientami
  • obsługa obecnych klientów
  • sporządzanie raportów handlowych

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży stali, blach i prętów
  • Wykształcenie wyższe mile widziane
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Office
  • umiejętność pracy z zespołem

Pracodawca oferuje:

  • laptop, telefon
  • premia wypłacana od wyników sprzedaży 3 razy w roku