SPAWACZ metodą TIG – Chorzów

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta producenta stali
poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

SPAWACZ METODA TIG

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • Spawanie materiałów: rur i blach ze stali nierdzewnej lub aluminium metodą TIG
  • Przygotowanie materiału do spawania

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenia zawodowe w pracy
  • Wykształcenie zawodowe , techniczne lub średnie
  • Umiejętność pracy metodą TIG
  • Umiejętność spawania stali nierdzewnej
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Nasz klient oferuje:

  • Umowę o pracę

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!