Specjalista ds. eksportu/Ostrzeszów/wielkopolskie

Dla naszego klienta poszukujemy obecnie:
Specjalista ds eksportu
Ostrzeszów/wielkopolskie

Zakres obowiązków:
– obsługa obecnych klientów oraz pozyskiwanie nowych po stronie producenta.
– przygotowywanie ofert handlowych i cenników.
– negocjowanie warunków handlowych.

Wymagania:
– min 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w obsłudze klienta
– znajomość języka angielskiego C1 – warunek konieczny
– znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.
– doskonałe zdolności sprzedażowe.

Pracodawca zapewnia:
Wynagrodzenie podstawowe w wysokości zależnej od doświadczenia wybranego kandydata +premia od sprzedaży