Specjalista ds. kadr i płac z programem Infomedica

Dla naszego klienta, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac

Katowice

Obowiązki

– kompleksowe prowadzenie procesów kadrowo-płacowych
– naliczanie wynagrodzeń pracowników etatowych oraz rozliczanie umów cywilnoprawnych
– prowadzenie akt osobowych, rozliczanie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich etc
– sporządzanie sprawozdań i deklaracji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, PFRON)
– przygotowywanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych
– prowadzenie i nadzór nad ewidencją czasu pracy
– kontrola terminów obowiązkowych badań i szkoleń, współpraca z służbami medycyny pracy i służbami BHP
– monitorowanie zmian w przepisach i rekomendowanie wdrażania adekwatnych rozwiązań

Wymagania

– doświadczenie na analogicznym stanowisku w jednostkach służby zdrowia
– znajomość programu Infomedica, Płatnik, Excel (wymóg konieczny!)
– wykształcenie wyższe

Oferujemy

– pracę w prywatnej renomowanej klinice
– wynagrodzenie w wysokości 5000-5700 zł brutto
– atrakcyjny system premiowy wypłacany w oparciu o wynik oceny pracowniczej

  • Ta oferta wygasła!