Inżynier sprzedaży

Opis oferty pracy:

Dla naszego klienta poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Inżynier sprzedaży – okolice Tarnowskich Gór

Obowiązki:

-sprzedaż obrabiarek CNC
-opieka nad istniejącą grupą klientów
-pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym terenie

Wymagania:

-znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem
-łatwość nawiązywania kontaktów

Nasz klient oferuje:

3 wakaty:

-Z językiem angielskim i niemieckim (1 wakat)
-Z językiem angielskim(1 wakat)
-Z językiem niemieckim (1 wakat)

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Leave your thought