Inżynier sprzedaży

Opis oferty pracy:

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Inżynier sprzedaży – okolice Tarnowskich Gór

Obowiązki:

-sprzedaż obrabiarek CNC
-opieka nad istniejącą grupą klientów
-pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym terenie

Wymagania:

-znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem
-łatwość nawiązywania kontaktów

Nasz klient oferuje:

3 wakaty:

-Z językiem angielskim i niemieckim (1 wakat)
-Z językiem angielskim(1 wakat)
-Z językiem niemieckim (1 wakat)

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Leave your thought

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus