Specjalista ds. sprzedaży ubezpieczeń

Opis oferty pracy:

Dla naszego klienta poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży ubezpieczeń,
Świętochłowice

Obowiązki:
– Poszerzanie portfela Spółki poprzez aktywne
pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych
– Realizacja planów sprzedażowych
– Bieżące planowanie aktywności sprzedażowych i
raportowanie osiąganych wyników
– Budowanie i rozwój relacji z klientami
– Prowadzenie negocjacji i opracowywanie rozwiązań
produktów zgodnych z potrzebami klientów
– Monitorowanie lokalnego rynku ubezpieczeń
– Stałe podnoszenie wiedzy i kwalifikacji

Wymagania:
– Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z
klientami
– Znajomość lokalnego rynku podmiotów gospodarczych
– Bardzo dobrze rozwinięte kompetencje sprzedażowe
– Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
– Nastawienie na realizację celów
– Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej nie jest
wymagane

Nasz klient oferuje:
– Zdobycie doświadczenia w zakresie pracy brokera
ubezpieczeniowego
– Kariera w rozwijającej się firmie
– Praca w młodym, dynamicznym zespole
– Przyjazna atmosferę pracy
– Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej
oraz zmiennej (podstawa + premia uzależniona od
rezultatów pracy)

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Leave your thought