Diagnosta samochodowy

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Katowice

Obowiązki

• Właściwe wykonywanie badań technicznych samochodów
• Prawidłowe rozliczanie i fakturowanie świadczonych usług
• Dbałość o porządek w miejscu pracy oraz utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń

Wymagania

• Posiadanie aktualnych uprawnień diagnosty
• Sumienność
• Wysoka kultura osobista
• Zaangażowanie i dokładność w działaniu

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę, możliwość pracy na część etatu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole