Specjalista ds. administracyjnych – Piekary Śląskie

Aktualnie, dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. administracyjnych (3000 zł brutto)

Piekary Śląskie

Obowiązki

  • Prowadzenie dokumentacji biurowej,
  • Przygotowywanie materiałów handlowych,
  • Wprowadzenie danych do systemu,
  • Wsparcie dla pozostałych działów Firmy,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami,
  • Dbanie o wysoką, jakość obsługi klienta

Wymagania

  • zaangażowanie w pracę i realizowane projekty;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • komunikacja na poziomie ponadprzeciętnym;
  • zdolności organizacyjne i negocjacyjne;

Oferujemy

  • Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie na poziomie 3000 zł brutto oraz odpowiednie narzędzia pracy, szkolenia oraz możliwość awansu w strukturach firmy

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.