Mistrz obróbki skrawaniem

Opis oferty pracy:

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Mistrz obróbki skrawaniem – okolice Bytomia

Bytom

Obowiązki:

-Zarządzanie wydziałem obróbki skrawaniem
-Przygotowywanie planów produkcyjnych
-Realizacja i nadzór nad terminową i jakościową realizacją
zleceń produkcyjnych, w zakresie prac obróbczych,
-Rozwiązywanie problemów występujących podczas procesu,
-Dbałość o bezpieczeństwo pracy podległych pracowników,

Wymagania:

-Znajomość zagadnień i procesów obróbki skrawaniem konwencjonalnej i CNC
-Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
-Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, średnicówka, mikromierz, itp.)
-Dobra znajomość rysunku technicznego
-Komunikatywność, sumienność, samodyscyplina, Umiejętności organizacyjne
-Znajomość języka angielskiego

Nasz klient oferuje:

-Stabilne zatrudnienie
-Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę

Leave your thought